777 379 937

nechcipokutu@nechcipokutu.cz

Pojištění proti pokutám za dopravní přestupky.

Víte, že i za banální přestupky můžete dostat zákaz řízení?
A není lepší být proti pokutám pojištěn?

objednatinformace

Spolupráce mezi motopoj.cz a ministrem dopravy Danem Ťokem přináší své ovoce. Ministr dopravy se výrazně přičinil k tomu, aby prodeje pojištění proti pokutám za měsíc září 2015 překonaly všechny dosavadní rekordy. Zatímco motopoj.cz se za dobu svého, téměř pětiletého působení na trhu, vždy snažilo vymezovat se proti vládě, krokům ministerstva dopravy a nesmyslné legislativě, v posledních měsících změnila názor, a taková změna se jednoznačně vyplatila.

Dan Ťok, dříve šéf Skansky, o jejíchž údajných korupčních praktikách referovala po mnoho let snad veškerá česká média, nyní díky svému politickému postu má možnost podnikat kroky vedoucí k rozmachu jejich služeb – vzpomeňme ty nejzásadnější: prodloužení prekluzivní doby až na dva roky, zvýšení horní hranice výše blokových pokut přestupků na 5.000,-Kč, návrh na zvýšení pokut v přestupkových řízeních až na trojnásobek, plánované změny v bodovém systému nebo měření rychlosti na všech dálnicích po celé jejich délce. Všechny tyto postupné změny mají za následek stále se zvyšující počet řidičů, kteří se logicky chtějí chránit proti ztrátě řidičského oprávnění a dalším nepřiměřeným zásahům státu do jejich životů. Právě proto v měsíci září letošního roku společnost motopoj.cz zažila rekordní počet nových zájemců o poskytovanou službu – pojištění proti pokutám a bodovému systému.

Úvaha, kterou ministr dopravy při zvažování svých dalších kroků projevil, je logická – čím více stát bude zasahovat do života řidičům, čím vyšší budou pokuty a čím tvrdší budou postihy, tím více lidí bude hledat ochranu a zastání u profesionálů.

„Samotný ministr Ťok je možná sám překvapen, jak těmito svými připravovanými represivními kroky podporuje již tak úspěšný marketing společnosti, a proto bychom mu rádi vyjádřili vděk formou předání VIP voucherů na pojištění proti pokutám, bodům a případně jiným dalším dopravně-fašistickým výmyslům, které sám pomáhá tvořit,“ poznamenal obchodní ředitel společnosti. K otázce, co ministra dopravy vede ke skryté podpoře motopoj.cz, dodává: „Dana jsme se na tuto otázku ptali snad stokrát, ale chce si to nechat pro sebe. Je možné, že má sympatie s našimi sexy policistkami, jistě je s nimi příjemnější jednání, než s panem Lerchem. Každopádně nám jeho prozatímní zákulisní podpora, kterou nám zcela nezištně poskytuje, naprosto vyhovuje.“ Je tedy zřejmé, že společnost motopoj.cz je s prací pana ministra více než spokojena. Jen tak dál, pane ministře.

ťok

Please Enter Your Facebook App ID. Required for FB Comments. Click here for FB Comments Settings page