777 379 937

nechcipokutu@nechcipokutu.cz

Pojištění proti pokutám za dopravní přestupky.

Víte, že i za banální přestupky můžete dostat zákaz řízení?
A není lepší být proti pokutám pojištěn?

objednatinformace
Vážený zákazníku,Dovolujeme si Vám poděkovat za Vaši přízeň, jménem našeho právního týmu, který českému trhu v roce 2012 přinesl pojištění proti pokutám za dopravní přestupky, a to zejména s cílem omezit častou šikanu řidičů ze strany policie a bojovat proti aroganci státní moci při projednání přestupků, případně omezit „business“ subjektů, které z pokut profitují (typicky obecní policie). Tyto služby jsme dříve nabízeli prostřednictvím subjektu řešenípokut.cz, o.s., koncem roku 2013 jsme pak mohli oslavit přerod v Motoristickou vzájemnou pojišťovnu.

V současné době dochází k oddělení naší služby pojištění proti pokutám od marketingové značky řešenípokut.cz, která bude nyní sjednávat zprostředkovatelské smlouvy pro jiný, zcela nový, subjekt, založený v únoru 2016. Motoristická vzájemná pojišťovna upozorňuje, že nemá s těmito aktivitami žádnou souvislost a nemůže odhadovat, jaká bude kvalita a rozsah služeb nově vzniklých konkurenčních služeb; tyto však nemají žádnou návaznost na činnost právního týmu Motoristické vzájemné pojišťovny. Tato změna probíhá z důvodu nevyjasněných majetkových práv k ochranné známce řešenípokut.cz a v tuto chvíli ji nemůžeme ovlivnit. Abychom nečinili situaci ještě nepřehlednější, budeme nadále komunikovat pouze jménem Motoristické vzájemné pojišťovny a nebudeme používat původní značku řešenípokut.cz.

Můžeme Vás ujistit, že Vaše smlouva s Motoristickou vzájemnou pojišťovnou zůstává nadále platná, v nezměněné podobě. I nadále tak budou Vaše podklady k přestupkům zpracovávat, komunikovat s Vámi a přestupky řešit zaměstnanci Motoristické vzájemné pojišťovny, tedy ti, kteří pro Vás řeší všechny přestupky již od samého počátku a mají nejrozsáhlejší zkušenosti a úspěchy v oblasti dopravního práva v České republice. Ke komunikaci doporučujeme využívat e-mail info@motopoj.cz, kam můžete zasílat nové přestupky, tázat se na stav probíhajících, nebo získávat rady, jak postupovat v krizových situacích, které silniční provoz přináší. Veškeré informace o službě a možnost sjednat pojištění jsou dostupné na webové stránce www.motopoj.cz, kde brzy zpřístupníme též klientskou sekci, ve které naleznete informace o všech přestupcích, které Vám řešíme.

S přátelským pozdravem,Petr Kocourek
předseda představenstva

Motoristická vzájemná pojišťovna
Václavské nám. 832/19
110 00 Praha 1

 

P.S.: Naše jediná oficiální facebooková stránka: https://www.facebook.com/motopoj.cz/motopoj

Please Enter Your Facebook App ID. Required for FB Comments. Click here for FB Comments Settings page